november 2018 - Tydab

Hej Helsingborg!

Tuan, en av dina blivande kollegor?

I januari slår vi upp portarna på vårt nya kontor på Kullagatan mitt i centrala Helsingborg. Nu letar vi därför efter kollegor till Tuan och Ilaz!

Vi söker utvecklare, både nyutexaminerade och seniora som vill arbeta med den spännande Microsoft Dynamicsplattformen.

Vi söker också dig som idag arbetar som applikationskonsult eller i en linjebefattning och har en gedigen verksamhetserfarenhet.

Låter det intressant? Läs mer och hör av dig!

Vi vill utveckla dig!

Vill du bli vår nästa systemutvecklare i Microsoft Dynamics 365 / AX? Nu satsar vi tungt på din kompetensutveckling och ger dig rätt förutsättningar att lyckas.

Säg hej!

Ring oss på 035-17 70 80

Du kan även maila oss på info@tydab.com

Besök oss

Stockholm

Ferkens gränd 1,
111 30 Stockholm

Helsingborg

Kullagatan 30,
252 20 Helsingborg

Halmstad

Snickaregatan 8,
302 47 Halmstad

Postadress
Snöstorpsvägen 49,
302 47 Halmstad

Vi på Tydab

Försäljning & Marknadsföring
Applikation
Anders Dahlin
anders.dahlin@tydab.com
Eva Nilsson
eva.nilsson@tydab.com
Jenny Skylegård
jenny.skylegard@tydab.com
Johan Sundqvist
johan.sundqvist@tydab.com
John Hermander
john.hermander@tydab.com
Piere Jason
piere.jason@tydab.com
Tuấn Nguyễn
tuan.nguyen@tydab.com
Stefan Sjöstedt
stefan.sjostedt@tydab.com
William Truong
william.truong@tydab.com
Utveckling
Anders Forssberg
anders.forssberg@tydab.com
Anders Johansson
anders.j@tydab.com
Carl-Johan Jonsson
carl-johan.johnsson@tydab.com
Ilaz Rexhepi
ilaz.rexhepi@tydab.com
Johnny Jörgensen
johnny.jorgensen@tydab.com
Michaela Dekker
michaela.dekker@tydab.com
Erik Gonzalez
erik.gonzalez@tydab.com
Peter Gunnarsson
peter.gunnarsson@tydab.com
Regina Yngnell
regina.yngnell@tydab.com
Samuel Athley
samuel.athley@tydab.com
Administration
Maj-Inger Andersson
ma@tydab.com
+46 (0)35-17 70 80

Tydab logga - Jobba hos oss

Jobba hos oss

Vi söker ständigt efter nya kollegor som kan hjälpa oss att utvecklas. Skicka ditt CV till oss på jobb@tydab.com