november 2018 - Tydab

Hej Helsingborg!

Tuan, en av dina blivande kollegor?

I januari slår vi upp portarna på vårt nya kontor på Kullagatan mitt i centrala Helsingborg. Nu letar vi därför efter kollegor till Tuan och Ilaz!

Vi söker utvecklare, både nyutexaminerade och seniora som vill arbeta med den spännande Microsoft Dynamicsplattformen.

Vi söker också dig som idag arbetar som applikationskonsult eller i en linjebefattning och har en gedigen verksamhetserfarenhet.

Låter det intressant? Läs mer och hör av dig!

Vi vill utveckla dig!

Vill du bli vår nästa systemutvecklare i Microsoft Dynamics 365 / AX? Nu satsar vi tungt på din kompetensutveckling och ger dig rätt förutsättningar att lyckas.

Säg hej!

Ring oss på 035-17 70 80

Du kan även maila oss på info@tydab.com eller faxa 035 - 17 70 81

Besök oss

Stockholm

Ringvägen 100,
118 60 Stockholm

Halmstad

Snickaregatan 8,
302 47 Halmstad

Postadress
Snöstorpsvägen 49
,
302 47 Halmstad

Vi på Tydab

Försäljning & Marknadsföring
Fredrik Stenlund

Försäljning & Marknadsföring
fredrik.stenlund@tydab.com
+46 (0)70 565 86 40

Applikation
Peter Christner

Applikation
peter.christner@tydab.com
+46 (0)70 575 12 31

Anders Dahlin

Applikation
anders.dahlin@tydab.com

Crister Erlandsson

Applikation
crister.erlandsson@tydab.com
+46 (0)70 399 70 81

Eva Nilsson

Applikation
eva.nilsson@tydab.com

Henrik Mathiasson

Applikation
henrik.mathiasson@tydab.com
+46 (0)70 322 21 34

Johan Sundqvist

Applikation
johan.sundqvist@tydab.com

John Hermander

Applikation
john.hermander@tydab.com

Piere Jason

Applikation
piere.jason@tydab.com

Tuấn Nguyễn

Applikation
tuan.nguyen@tydab.com

Utveckling
Anders Forssberg

Utveckling
anders.forssberg@tydab.com

Anders Johansson

Utveckling
anders.j@tydab.com

Carl-Johan Jonsson

Utveckling
carl-johan.johnsson@tydab.com

Ilaz Rexhepi

Utveckling
ilaz.rexhepi@tydab.com

Johnny Jörgensen

Utveckling
johnny.jorgensen@tydab.com

Michaela Dekker

Utveckling
michaela.dekker@tydab.com

Peter Gunnarsson

Utveckling
peter.gunnarsson@tydab.com

Regina Yngnell

Utveckling
regina.yngnell@tydab.com

Samuel Athley

Utveckling
samuel.athley@tydab.com

Administration
Maj-Inger Andersson

Administration
ma@tydab.com
+46 (0)35-17 70 80

Tydab logga - Jobba hos oss

Jobba hos oss

Vi söker ständigt efter nya kollegor som kan hjälpa oss att utvecklas. Skicka ditt CV till oss på jobb@tydab.com