Gör dig redo för höstens Dynamics 365-uppdatering

I oktober är det dags för våg 2 av Dynamicsplattformen. Som vanligt innehåller den ett mycket stort antal nyheter och uppdateringar. För Finance & Operations innebär det bland annat förbättrad vy-hantering, konfigurerbara affärsdokument, utökad lagervisualisering samt förbättrat stöd för automatisk testning med hjälp av RSAT.

Höstreleasen innehåller även tvärfunktionella förbättringar, främst avseende användarupplevelsen i Finance and Operations-appar som integreras med Common Data Service och nyttjar Power Platform. Power Platformen flyttar för övrigt in i Life Cycle Services för enhetlig supporthantering.

Vill du veta mer om vad som är på gång?

  • Här har du 464 sidor njutningsfull läsning att sätta tänderna i.

Säg hej!

Ring oss på 035-17 70 80

Du kan även maila oss på info@tydab.com

Besök oss

Stockholm

Ferkens gränd 1,
111 30 Stockholm

Helsingborg

Kullagatan 30,
252 20 Helsingborg

Halmstad

Snickaregatan 8,
302 47 Halmstad

Postadress
Snöstorpsvägen 49,
302 47 Halmstad

Vi på Tydab

Försäljning & Marknadsföring
Applikation
Eva Nilsson
eva.nilsson@tydab.com
Henrik Hugoh
henrik.hugoh@tydab.com
Jenny Skylegård
jenny.skylegard@tydab.com
Jeremy Dicker
jeremy.dicker@tydab.com
Johan Sundqvist
johan.sundqvist@tydab.com
John Hermander
john.hermander@tydab.com
Piere Jason
piere.jason@tydab.com
Tuấn Nguyễn
tuan.nguyen@tydab.com
Stefan Sjöstedt
stefan.sjostedt@tydab.com
Utveckling
Anders Forssberg
anders.forssberg@tydab.com
Anders Johansson
anders.j@tydab.com
Carl-Johan Jonsson
cj@tydab.com
Erik Gonzalez
erik.gonzalez@tydab.com
Ilaz Rexhepi
ilaz.rexhepi@tydab.com
Johnny Jörgensen
johnny.jorgensen@tydab.com
Michaela Dekker
michaela.dekker@tydab.com
Oliver Sjöstrand
oliver.sjostrand@tydab.com
Peter Gunnarsson
peter.gunnarsson@tydab.com
Regina Yngnell
regina.yngnell@tydab.com
Samuel Athley
samuel.athley@tydab.com
Administration
Maj-Inger Andersson
ma@tydab.com
+46 (0)35-17 70 80

Tydab logga - Jobba hos oss

Jobba hos oss

Vi söker ständigt efter nya kollegor som kan hjälpa oss att utvecklas. Skicka ditt CV till oss på jobb@tydab.com