Project Manager

Vi söker efter en project manager!

Gärna med:  

·        intresse för människor, affärer och affärssystem

·        erfarenhet och intresse av projektledning

·        eftergymnasial utbildning

·        goda kunskaper i svenska och engelska

Arbetsuppgifter:

·        driva implementationsprojekt av affärssystem

·        leda och engagera projektmedlemmar, både internt och externt

·        delivery management

IPMA-certifiering är meriterande.

Vi intervjuar löpande och tjänsten kan komma att tillsättas innan ansökningstiden har gått ut.

Varmt välkommen med din ansökan via Linked in.

För ansökan till kontoret i Stockholm: LinkedIn

För ansökan till kontoret i Halmstad: LinkedIn

För ansökan till kontoret i Helsingborg: LinkedIn

Om Tydab

Tydab är en av Sveriges första leverantörer av Microsoft Dynamics 365 Finance & Supply Chain Management / AX. Med erfarenhet från 100+ projekt i ett flertal branscher levererar vi optimerade lösningar till företag med höga verksamhetskrav. Vi drivs av nyfikenhet och en vilja att förbättra våra kunders verksamheter. Det kan röra sig om kompletta affärssystemlösningar eller riktade insatser för att stödja specifika affärsområden.

Vi finns i Halmstad, Stockholm och Helsingborg och tillsammans är vi 26 specialister som driver, utvecklar och hjälper våra kunder att med hjälp av vasst IT-stöd bli mer framgångsrika inom Retail, handel och tillverkning. Vi blev nyligen en del av BE-terna, en av av Europas ledande leverantörer av affärssystem med 890 konsulter.

Säg hej!

Ring oss på 035-17 70 80

Du kan även maila oss på info@tydab.com

Besök oss

Stockholm

Ferkens gränd 1,
111 30 Stockholm

Helsingborg

Kullagatan 30,
252 20 Helsingborg

Halmstad

Snickaregatan 8,
302 47 Halmstad

Postadress
Snöstorpsvägen 49,
302 47 Halmstad

Vi på Tydab

Försäljning & Marknadsföring
Applikation
Eva Nilsson
eva.nilsson@tydab.com
Jenny Skylegård
jenny.skylegard@tydab.com
Jeremy Dicker
jeremy.dicker@tydab.com
Johan Sundqvist
johan.sundqvist@tydab.com
John Hermander
john.hermander@tydab.com
Peter Thulin
peter.thulin@tydab.com
Piere Jason
piere.jason@tydab.com
Tuấn Nguyễn
tuan.nguyen@tydab.com
Stefan Sjöstedt
stefan.sjostedt@tydab.com
Utveckling
Anders Forssberg
anders.forssberg@tydab.com
Anders Johansson
anders.j@tydab.com
Carl-Johan Jonsson
cj@tydab.com
Erik Gonzalez
erik.gonzalez@tydab.com
Ilaz Rexhepi
ilaz.rexhepi@tydab.com
Johnny Jörgensen
johnny.jorgensen@tydab.com
Michaela Dekker
michaela.dekker@tydab.com
Oliver Sjöstrand
oliver.sjostrand@tydab.com
Peter Gunnarsson
peter.gunnarsson@tydab.com
Regina Yngnell
regina.yngnell@tydab.com
Samuel Athley
samuel.athley@tydab.com
Administration
Maj-Inger Andersson
ma@tydab.com
+46 (0)35-17 70 80

Tydab logga - Jobba hos oss

Jobba hos oss

Vi söker ständigt efter nya kollegor som kan hjälpa oss att utvecklas. Skicka ditt CV till oss på jobb@tydab.com